אודות

אסף יצחקי הוא סטנדאפיסט, קומיקאי, תסריטאי ויוצר

קטעי הסטנד-אפ והמערכונים שיצר הגיעו למיליוני צפיות, זכו למעמד קאלט, וסימנו אותו כאחד הסטנדאפיסטים המקוריים, הנועזים והחדשניים בארץ.

בין היתר גילם את דמותו הקאלטית של ״סטס אמן הפיתוי״ בסדרת המערכונים הפרודית והמופרעת אשר זכתה להצלחה אדירה ומיליוני צפיות.

הופעות הסטנד-אפ שאסף עושה ברחבי הארץ ידועות באנרגיות הגבוהות שלהן, בהומור שנון וחסר מעצורים, בפרצי צחוק היסטריים ואווירה מחשמלת.

להמשך קריאה

אסף היה שותף להצלחתן של תכניות הבידור המצליחות בישראל, ועבד לצד הקומיקאים המובילים בארץ, כגון: רשף לוי ״הסטנדאפיסטים״, גורי אלפי ״משחק מכור״, ישראל קטורזה ״מועדון לילה״, אדיר מילר ועוד.

אסף יצחקי נחשב לדבר הבא בעולם הסטנדאפ הישראלי ומוביל את הדור החדש של הקומיקאים בארץ.

בחמש שנים האחרונות אסף יצחקי מעלה סרטונים ומערכונים מצחיקים לאינטרנט ללא הפסקה, סדרת סרטוני הסטנד-אפ ״לא מצונזר״ שכוללת שלושה פרקים, האחרון שבהם שעלה לאוויר באוקטובר האחרון, סדרת הסרטונים סחפה אחריה מיליוני צפיות ברחבי האינטרנט וביוטיוב.

אסף שומר על קשר ישיר עם הקהל דרך הרשתות החברתיות, ובעיקר דרך האינסטגרם, ברשת תוכלו להתעדכן מה אסף עושה לפני ההופעה, אחריה ובין לבין, תוכלו להחשף לכל הסירטונים החדשים, תמונות של מאחורי הקלעים, סטורי ועוד הפתעות שמתפרסמות רק באתר וברשתות החברתיות של אסף יצחקי.

הסטנד-אפ הוא אהבת חיי, מאז ומתמיד המטרה שלי הייתה לדחוק את כל הגבולות לקצה.

לתת לקהל שאני כל כך אוהב את כל כולי כל ערב, כל פעם מחדש, במטרה להביא משהו חדש, עדכני, סטנד-אפ חסר גבולות ומעצורים, כנה, כזה שמיישר מבט אל הקהל ומדבר אליו מהלב.

את קטעי הסטנד- אפ שלי הפקתי לבד, לקחתי הלוואות וסיכונים גדולים, הפכתי ליזם, השקעתי את כל כולי והתמסרת לתהליך, למדתי ועשיתי את כל מה שצריך, כדי להגשים את החזון שלי.

היו לי לא מעט הצעות לשנות את מי שאני, לצנזר, לעשות משהו אחר, למכור משהו שאני לא מאמין בו, בשביל כסף גדול, אבל סירבתי, ולא בנימוס, כי אלו החיים, בסופו של דבר אלו שמגשימים את עצמם, הם אלו שנלחמו עבור החלומות שלהם, אלו שנלחמו עבור האדם שהם שואפים להיות, אלו שלא היו מוכנים למכור את עצמם, ואת הרצון שלהם לנצח בעבור שום מחיר.

לקהל שעוקב אחריי, אני מודה מכל הלב ומוקיר תודה! תודה לכם! אתם שותפים מלאים לדרך! הפרגון והאהבה שהפגנתם כלפי, השיתופים, התגובות והתמיכה, הניעו את החזון הזה קדימה. תודה שאתם מגיעים להופעות, ומחזקים את הרצון שלי לתת לכם יותר! יחד נביא משהו חדש, שירים את הסטנדרט ויסחוף את כולם אחריו! אני מאמין שכנות, עבודה קשה, מסירות, ורצון עז לתת מעצמך יותר, תמיד מנצחים בסוף!

בשנה האחרונה אסף התחיל מגמה חדשה של הופעות ״לייט נייט״ מיוחדות בתל אביב, בכל יום חמישי בלילה, ההופעות מתחילות לקראת חצות וכוללות הגשה של אלכוהול. הופעת לייט נייט של אסף מתאימה לגילאי 18+, ההופעה לא מצונזרת בכלל, מטורפת ובעלת אנרגיות גבוהות מתמיד.

רוצים לדעת איפה אסף יצחקי מופיע בקרוב? להזמנת כרטיסים למופע ופרטים נוספים, לחץ ללוח ההופעות הרשמי של אסף יצחקי – לוח הופעות סטנד-אפ